Edukacja morska w praktycznej odsłonie: PIKNIK ZEGLARSKI NA SUCHO

DSC07365 800x600Z inicjatywy ODN w Słupsku, ZSS w Kobylnicy i kmdra ppor. dr Dariusza Kloskowskiego 16 marca w ZSS w Kobylnicy odbył się Piknik na sucho: warsztaty woda - bezpieczeństwo - wiatr, na który zostali zaproszeni - wraz z uczniami - nauczyciele uczestnicy Sieci: Interdyscyplinarne możliwości edukacji morskiej wraz z uczniami. W Pikniku uczestniczyli też inni pedagodzy zainteresowani prowadzeniem zajęć upowszechniających edukację morska w naszym regionie.
Uczestnicy z Łeby, Ustki, Kobylnicy i Słupska wzięli udział w zajęciach dotyczących: szant, żeglarstwa i kajakarstwa, windsurfing'u, kitesurfing'u, nurkowania, prac bosmańskich - wiązania węzłów żeglarskich, ratownictwa wodnego i udzielania pierwszej pomocy, specyfiki przyrodniczej Dolina Słupi. Mieli też okazję obejrzeć kolekcję medali i stanowisko modelerski.
Organizatorzy dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tego spotkania z edukacja morską w praktycznej odsłonie. Rozmiar i atrakcyjność tego wydarzenia prezentuje galeria zdjęć.  
 
 
 

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions