IV Pomorski Konkurs o Tytuł MISTRZA NAWIGACJI - wyniki finałowej rozgrywki!

Mistrz konkurs logo
PATRONAT HONOROWY MARSZALEK WOJEWODZTWA POMORSKIEGO poziom prawa RGB ONLY FOR WEB 2012 
ZNAMY MISTRZA NAWIGACJI 2019!
 
13 marca 2019 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym w Słupsku odbył się finał IV Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji. Wzięło w nim udział 57 uczniów z pomorskich szkół podstawowych z: Gdyni, Gdańska, Kowali, Szemudu, Zaleskich, Ustki, Słupska, Władysławowa, Rumi, Łeby, Głobina, Marszewa Lęborskiego, Kwidzyna.
Jury w składzie:
  • przewodniczący – kmdr ppor. rez. dr Dariusz Kloskowski – ekspert zewnętrzny ODN w Słupsku;
  • członkowie:
Leopold Naskręt – Pomorski Związek Żeglarski,
Mirosław Lamkowski – Szkoła Żeglarstwa Magola;
  • sekretarz – Iwona Poźniak – koordynator Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej w ODN w Słupsku.
Jury ustaliło następujący werdykt:

I miejsce i Tytuł Mistrza Nawigacji:

JOANNA LISIAK – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce,
opiekun – Beata Zduniak
 
II miejsce: JULIA NAKONECZNA – Szkoła Podstawowa w Kobylnicy, Joanna Ploch
III miejsce: ALEKSANDRA OSSOWSKA – Szkoła Podstawowa w Kobylnicy, opiekun – Ewa Matczak
 
Wyróżnienia:
  • STANISŁAW CHILECKI – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce, opiekun – Beata Zduniak
  • DOMINIKA KRASUCKA – Szkoła Podstawowa nr w Ustce, opiekun – Beata Zduniak
  • DAWID FILAS – Szkoła Podstawowa nr w Ustce, opiekun – Beata Zduniak
  • HELEN ASLAN – Szkoła Podstawowa nr w Ustce, opiekun – Beata Zduniak
  • RADOSŁAW BIENIEK – Szkoła Podstawowa w Zaleskich, opiekun – Magdalena Szałek
  • ANTONI BURACZEWSKI – Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,  opiekun – Ewa Matczak
  • MILENA NOGA – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku, opiekun Anna Wolikowska
  • MARTA SULIGA – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku, opiekun Anna Wolikowska
 

Lista finalistów zakwalifikowanych na „REJS NIESPODZIANKĘ” zostanie podana do 23 marca br.

Wszystkim uczestnikom laureatom oraz uczestnikom finały
IV Pomorskiego Konkursu
o Tytuł Mistrza Nawigacji serdecznie GRATULUJEMY!
 
Z upoważnienia jury konkursu:
:
Iwona Poźniak
sekretarz jury IV PKoTMN
Koordynator Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej
w ODN w Słupsku

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 lutego 2019 r. do pierwszego - szkolnego etapu IV Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji przystąpiło 107 uczniów z klas siódmych i ósmych z 26 szkół podstawowych województwa pomorskiego. Uczestnicy z: Gdańska, Gdyni, Rumi, Władysławowa, Słupska, Korzeniewa, Kobylnicy, Ustki, Zagórzycy, Głobina, Kwidzyna, Łeby, Szemudu, Marszewa Lęborskiego, Kowali i Zaleskich. W pierwszym etapie musieli zmierzyć się z teorią nawigacji - sprawdzenie wiedzy nawigacyjnej. 

Finał Konkursu odbędzie się: 13 marca 2019 r. w godz. 9.30-15.00 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, ul. Portowa 13a
 
Wszystkim Finalistom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!
 
Do drugiego - finałowego etapu konkursu zakwalifikowano 60 uczniów
z najwyższą punktacją:
 
Lp. Imię i nazwisko ucznia Szkoła Miejscowość

Liczba punktów po 
I etapie

1 Daria Lewicz SP Zaleskie Zaleskie 20
2 Kacper Bokacz SP Zaleskie Zaleskie 20
3 Radosław Bieniek SP Zaleskie Zaleskie 20
4 Zofia Bugiel Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka Słupsk 20
5 Helen Aslans Szkoła Podstawowa nr 2 Ustka 19
6 Igor Rostkowski Szkoła Podstawowa w Łebie Łeba 19
7 Julia Nakoneczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy Kobylnica 19
8 Kacper Nosal Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku Słupsk 19
9 Kacper Strzałka Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka Słupsk 19
10 Marta Suliga Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku Słupsk 19
11 Mateusz Stankiewicz Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka Słupsk 19
12 Mateusz Urbański Szkoła Podstawowa CET Kowale 19
13 Paweł Jacewicz Szkoła Podstawowa CET Kowale 19
14 Karol Pietrzyński Szkoła Podstawowa nr 39 Gdynia 19
15 Amelia Szweda  Szkoła Podstawowa nr 39 Gdynia 19
16 Antoni Buraczewski Szkoła Podstawowa w Kobylnicy Kobylnica 18
17 Hanna Perfikowska Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Kwidzyn 18
18 Jakub Mazurkiewicz Szkoła Podstawowa w Łebie Łeba 18
19 Milena Noga Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku Słupsk 18
20 Patryk Jakiel Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku Słupsk 18
21 Paulina Wojtaszek Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy Kobylnica 18
22 Aleksandra Konopa Szkoła Podstawowa nr 2
we Władysławowie
Władysławowo 17
23 Antoni Feluś Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Kwidzyn 17
24 Dawid Mikołajczak Szkoła Podstawowa nr 2 Ustka 17
25 Duszan Parol Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku Słupsk 17
26 Iwo Wiśniewski Szkoła Podstawowa CET Kowale 17
27 Lena Kulak Szkoła Podstawowa w Głobinie Głobino 17
28 Michalina Kałmucka Szkoła Podstawowa nr 2
we Władysławowie
Władysławowo 17
29 Oliwia Kwidzińska Zespół Szkolno- Przedszkolny
w Szemudzie
Szemud 17
30 Paulina Rogowska Szkoła Podstawowa nr 2
we Władysławowie
Władysławowo 17
31 Paweł Jereczek Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Maszewie Lęborskim Maszewo Lęborskie 17
32 Sandra Cichosz Szkoła Podstawowa nr 2
we Władysławowie
Władysławowo 17
33 Stanisław Chilecki Szkoła Podstawowa nr 2 Ustka 17
34 Dawid Struczyński  Szkoła Podstawowa nr 39 Gdynia 17
35 Wiktoria Kowalczyk Szkoła Podstawowa w Łebie Łeba 17
36 Adam Kurczyn  Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku Słupsk 17
37 Aleksandra Ossowska Szkoła Podstawowa w Kobylnicy Kobylnica 16
38 Dominika Krasucka Szkoła Podstawowa nr 2 Ustka 16
39 Helena Krawiec Szkoła Podstawowa nr 2
we Władysławowie
Władysławowo 16
40 Joanna Lisiak Szkoła Podstawowa nr 2 Ustka 16
41 Maja Jabczyńska Szkoła Podstawowa Nr 9 Słupsk 16
42 Michał Bogdziewicz Szkoła Podstawowa w Kobylnicy Kobylnica 16
43 Alicja Kędzior Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Kwidzyn 15
44 Alicja Kowanda Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku Słupsk 15
45 Emilia Jasińska Szkoła Podstawowa nr 2
we Władysławowie
Władysławowo 15
46 Filip Kapała Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni Gdynia 15
47 Jakub Warcholak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku Słupsk 15
48 Kinga Lulińska Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy Kobylnica 15
49 Krzysztof Kujawa Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni Gdynia 15
50 Krzysztof Wyczlinski Szkoła Podstawowa CET Kowale 15
51 Mikołaj Kurkowski Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia 15
52 Oliwia Węgierska Szkoła Podstawowa w Głobinie Głobino 15
53 Roksana Kuńska  Szkoła Podstawowa w Głobinie Głobino 15
54 Zuzanna Kandzora Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia 15
55 Zuzanna Sapletta Zespół Szkolno- Przedszkolny
w Szemudzie
Szemud 15
56 Agata Szymerkowska Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Gdańsk 14
57 Dawid Filas Szkoła Podstawowa nr 2 Ustka 14
58 Jan Jerzewski Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku Słupsk 14
59 Lena Hołda Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Kwidzyn 14
60 Piotr Jarmuł Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku Słupsk 14
 
FINALISCI: POBIERZ PLIK 
 
 
Finał Konkursu odbędzie się: 13 marca 2019 r. w godz. 9.30-15.00 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, Słupsk, ul. Potrowej 13 a z podziałem na 3 grupy.
Podział na grupy prezentuje poniższa tabela:

Lp.

Imię i nazwisko
ucznia

Szkoła

Miejscowość

Grupa

Godz.

1

Aleksandra Ossowska

Szkoła Podstawowa w Kobylnicy

Kobylnica

I

9:30-11:00

2

Alicja Kowanda

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

I

9:30-11:00

3

Antoni Buraczewski

Szkoła Podstawowa w Kobylnicy

Kobylnica

I

9:30-11:00

4

Duszan Parol

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

I

9:30-11:00

5

Jakub Warcholak

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

I

9:30-11:00

6

Jan Jerzewski

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

I

9:30-11:00

7

Julia Nakoneczna

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy

Kobylnica

I

9:30-11:00

8

Kacper Nosal

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

I

9:30-11:00

9

Kinga Lulińska

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy

Kobylnica

I

9:30-11:00

10

Lena Kulak

Szkoła Podstawowa w Głobinie

Głobino

I

9:30-11:00

11

Maja Jabczyńska

Szkoła Podstawowa Nr 9

Słupsk

I

9:30-11:00

12

Marta Suliga

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

I

9:30-11:00

13

Michał Bogdziewicz

Szkoła Podstawowa w Kobylnicy

Kobylnica

I

9:30-11:00

14

Mikołaj Kurkowski

Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku

Słupsk

I

9:30-11:00

15

Milena Noga

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

I

9:30-11:00

16

Oliwia Kwidzińska

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie

Szemud

I

9:30-11:00

17

Oliwia Węgierska

Szkoła Podstawowa w Głobinie

Głobino

I

9:30-11:00

18

Patryk Jakiel

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

I

9:30-11:00

19

Paulina Wojtaszek

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy

Kobylnica

I

9:30-11:00

20

Roksana Kuńska 

Szkoła Podstawowa w Głobinie

Głobino

I

9:30-11:00

21

Zuzanna Kandzora

Szkoła Podstawowa nr 9

Rumia

I

9:30-11:00

22

Zuzanna Sapletta

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie

Szemud

I

9:30-11:00

23

Agata Szymerkowska

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego

Gdańsk

II

11:30-13:00

24

Aleksandra Konopa

Szkoła Podstawowa nr 2 we Władysławowie

Władysławowo

II

11:30-13:00

25

Alicja Kędzior

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Kwidzyn

II

11:30-13:00

26

Amelia Szweda 

Szkoła Podstawowa nr 39

Gdynia

II

11:30-13:00

27

Antoni Feluś

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Kwidzyn

II

11:30-13:00

28

Dawid Struczyński 

Szkoła Podstawowa nr 39

Gdynia

II

11:30-13:00

29

Emilia Jasińska

Szkoła Podstawowa nr 2 we Władysławowie

Władysławowo

II

11:30-13:00

30

Filip Kapała

Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni

Gdynia

II

11:30-13:00

31

Hanna Perfikowska

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Kwidzyn

II

11:30-13:00

32

Helena Krawiec

Szkoła Podstawowa nr 2 we Władysławowie

Władysławowo

II

11:30-13:00

33

Iwo Wiśniewski

Szkoła Podstawowa CET

Kowale

II

11:30-13:00

34

Karol Pietrzyński 

Szkoła Podstawowa nr 39

Gdynia

II

11:30-13:00

35

Krzysztof Kujawa

Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni

Gdynia

II

11:30-13:00

36

Krzysztof Wyczlinski

Szkoła Podstawowa CET

Kowale

II

11:30-13:00

37

Lena Hołda

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Kwidzyn

II

11:30-13:00

38

Mateusz Urbański

Szkoła Podstawowa CET

Kowale

II

11:30-13:00

39

Michalina Kałmucka

Szkoła Podstawowa nr 2 we Władysławowie

Władysławowo

II

11:30-13:00

40

Paulina Rogowska

Szkoła Podstawowa nr 2 we Władysławowie

Władysławowo

II

11:30-13:00

41

Paweł Jacewicz

Szkoła Podstawowa CET

Kowale

II

11:30-13:00

42

Sandra Cichosz

Szkoła Podstawowa nr 2 we Władysławowie

Władysławowo

II

11:30-13:00

43

Adam Kurczyn 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku

Słupsk

III

13:30-15:00

44

Daria Lewicz

SP Zaleskie

Zaleskie

III

13:30-15:00

45

Dawid Filas

Szkoła Podstawowa nr 2

Ustka

III

13:30-15:00

46

Dawid Mikołajczak

Szkoła Podstawowa nr 2

Ustka

III

13:30-15:00

47

Dominika Krasucka

Szkoła Podstawowa nr 2

Ustka

III

13:30-15:00

48

Helen Aslans

Szkoła Podstawowa nr 2

Ustka

III

13:30-15:00

49

Igor Rostkowski

Szkoła Podstawowa w Łebie

Łeba

III

13:30-15:00

50

Jakub Mazurkiewicz

Szkoła Podstawowa w Łebie

Łeba

III

13:30-15:00

51

Joanna Lisiak

Szkoła Podstawowa nr 2

Ustka

III

13:30-15:00

52

Kacper Bokacz

SP Zaleskie

Zaleskie

III

13:30-15:00

53

Kacper Strzałka

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka

Słupsk

III

13:30-15:00

54

Mateusz Stankiewicz

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka

Słupsk

III

13:30-15:00

55

Paweł Jereczek

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Maszewie Lęborskim

Maszewo Lęborskie

III

13:30-15:00

56

Piotr Jarmuł

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku

Słupsk

III

13:30-15:00

57

Radosław Bieniek

SP Zaleskie

Zaleskie

III

13:30-15:00

58

Stanisław Chilecki

Szkoła Podstawowa nr 2

Ustka

III

13:30-15:00

59

Wiktoria Kowalczyk

Szkoła Podstawowa w Łebie

Łeba

III

13:30-15:00

60

Zofia Bugiel

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka

Słupsk

III

13:30-15:00

 
 Wszystkim Finalistom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia
w wojewódzkim etapie
IV Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji 
 
W imieniu organizatorów:
Iwona Poźniak
koordynator
I
V Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji
 

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions