II Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji - WYNIKI

17098326 1269622706425523 5008510013512125940 n1 marca br. w SP 9 w Słupsku, przy której działa Miejskie Centrum Edukacji Morsko-Żeglarskiej, odbył się II Międzyszkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji. Turniej został zorganizowany przez ODN w Słupsku jako ewaluacja dwuczęściowych warsztatów o nazwie: Matematyczne zabawy nawigacyjne na mapie morskiej. W jury Konkursu zasiedli: kmdr ppor. dr Dariusz Kloskowski i kpt.ż.w. Włodzimierz Kotuniak - dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku.
Do finału turnieju młodych nawigatorów przystąpiło 13 uczniów ze Słupska, Ustki, Kobylnicy i Zaleskich. Oto wyniki II Miejskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji:
I miejsce i tytuł Mistrza Nawigacji - Stanisław Chilecki - SP 2 w Ustce, opiekun: Beata Zduniak
II miejsce - Helen Aslan - SP 2 w Ustce, opiekun: Beata Zduniak
III miejsce - Kacper Strzałka - SP 3 w Słupsku, opiekun: Joanna Schulz

Wyróżnienia:
Radosław Bieniek - SZ w Zaleskich. opiekun: Magdalena Szałek
Kinga Lulińska - ZSS  w Kobylnicy, opiekun: Joanna Ploch
Dawid Filas -  SP 2 w Ustce, opiekun: Beata Zduniak
Uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu nastąpi 25 marca br. o godz. 13.00 podczas Festiwalu Łajba 2017, w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, przy ul. Portowej 13 B w Słupsku.
Autorem zadań konkursowych był kmrd ppor. Dariusz Kloskowski.
Nagrody laureatom ufundował Piotr Witkowski - prezes Zarządu Stowarzyszenia "Latarnik".
Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie dziękujemy za udział w turnieju, Laureatom i ich opiekunom gratulujemy. Zapraszamy do udziału kolejnych edycjach tego matematyczno-przyrodniczo-geograficznego przedsięwzięcia.
 
Powered by JS Network Solutions