ODBYŁO SIĘ - Matematyka z Mikołajem

ODBYŁO SIĘ – Matematyka z Mikołajem

Oj, zadziało się! Poszukiwanie Mikołaja, który zagubił się na przerwie, ale zostawił różne podarunki (zadania, krzyżówki, rebusy – do rozwiązania), zwariowany POCIĄG do matematyki, rozwiązywanie zadań, gry i zabawy, klejenie Mikołaja z kółek i trójkątów, rysowanie, klejenie, rozszyfrowywanie kalamburów, konstruowanie brył, nawet turnieje sportowe i szachowe… I wiele, wiele innych pomysłów!

Słowem, MIKOŁAJOWE SZALEŃSTWO – zadziało się ono w poniedziałek 7 grudnia 2015r.

Mamy 27 potwierdzonych informacji ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych – z 6 powiatów subregionu słupskiego i południowego (bytowski, chojnicki, człuchowski, lęborski, słupski i m. Słupsk) – że zawitał do nich spóźniony Mikołaj. Obfotografowano Mikołaja i uczniów ze wszystkich możliwych stron i we wszystkich możliwych sytuacjach – nadesłano mnóstwo zdjęć. Niestety - dołączamy tylko niektóre z nich.

Jeśli gdzieś jeszcze do innych szkół zawitał matematyczny Mikołaj, chętnie zamieścimy informacje o tym. Proszę zdjęcia nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcia ze szkolnych spotkań z Mikołajem na matematyce!

Powiat bytowski [kliknij tutaj - plik pdf]

Powiaty: chojnicki, człuchowski, lęborski [kliknij tutaj - plik pdf]

Powiat słupski [kliknij tutaj - plik1 pdf] [kliknij tutaj - plik2 pdf]

Miasto Słupsk [kliknij tutaj - plik pdf] [kliknij tutaj - plik2 pdf]

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions