II Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa w ramach projektu "Zdolni z Pomorza"

Szanowni Pomorscy Nauczyciele,

    Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka zapraszamy uczniów i nauczycieli chętnych do udziału oraz współpracy w organizacji II edycji Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”, która odbędzie się 22 września 2018 roku na Politechnice Gdańskiej.

   Podczas jednodniowej interdyscyplinarnej konferencji najzdolniejsi uczniowie ze szkół województwa pomorskiego zaprezentują referaty z zakresu takich dziedzin jak biologia, chemia, fizyka, matematyka, informatyka, a także pod kątem nauk humanistycznych, czyli z zakresu literatury, filozofii, filmoznawstwa czy sztuki.

   Wydarzenie skierowane jest do uczniów klasy 7 szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej, którzy są zainteresowani aktywnym uczestnictwem w konferencji i pragną wygłosić referat. Poszukujemy także nauczycieli i uczniów, chętnych do włączenia się w organizację tego wydarzenia.

Informacji szczegółowych udziela:

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku

Arleta Kundera: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 58 344-01-68 w. 106

Więcej informacji o wydarzeniu: www.zdolnizpomorza.pomorskie.euhttp://pbw.gda.pl/

II PUKN

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions