III Pomorski Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji

7785f2580f largeInformacja dla uczestników FINAŁU III Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji. W przyjemnością zawiadamiamy, że do finałowych rozgrywek konkursowych zakwalifikowało się 47 uczniów ze szkół podstawowych województwa pomorskiego. Finał konkursu odbędzie się 14 marca br. w Słupsku w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, ul. Portowa 13
Godziny potyczek z nawigacją dla poszczególonych grup podane sa w zamieszczonym poniżej załaczniku.
 
 
liniazielona
 
Zapraszamy uczniów klas VI i VII szkół podstawowych,  którzy w tym roku szkolnym brali udział w zorganizowanych przez ODN w Słupsku i CEN w Gdańsku warsztach pn. "Matemetyczne zabawy nawigacyjne na mapie morskiej", do udziału w III Pomorskim Konkursie o Tytuł Mistrza Nawigacji. Konkurs odbędzie się 14 marca 2018 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, Słupsk, ul. Portowa 13 b. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 marca 2018 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - zgłoszenia dokonuje nauczyciel opiekun.
 
Nagrodą specjalną w konkursie jest udział w projekcie "Do granic Niepodległej" zorganizowanym przez PoZŻ. W jego ramach 18 uczniów z najlepszymi wynikami i ich 6 dorosłych opiekunów w dniach 15-18 maja 2018 weźmie udział w rejsie na żaglowcu "Zawisza Czarny" wzdłuż morskich granic II RP. Rejs zostanie przeprowadzony dla uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczegóły w regulaminie. 
 

ZGODA NA UDZIAŁ W KONKURSIE I NA UPOWSZECHNIANIE WIZERUNKU UCZESTNIKA

Koordynator:  Iwona Poźniak - konsultant ds. informacji pedagogicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
koordynator sieci współpracy i samokształcenia Interdyscyplinarne możliwości edukacji morskiej

NABÓR ZAMKNIĘTY

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions