Konkurs fotograficzny ?Krajobrazy !Pomorskie"

41796912 827f 402b 8372 684eb603247dUrząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ogłosił konkurs fotograficzny ?Krajobrazy !Pomorskie" dla wszystkich miłośników naszego województwa i jego przyrody. Zdjęcia można przesyłać do 9 listopada 2017 r.

Zbliżają się obchody Dnia Krajobrazu, podczas którego będzie można wziąć udział w spacerach z przewodnikami organizowanymi przez pracowników parków krajobrazowych. Spacery i towarzyszący im rajd rowerowy zaczną się w październiku, a zdjęcia przedstawiające krajobraz województwa pomorskiego można zgłaszać już dziś.

Krajobraz naszego województwa jest unikatowy w skali kraju ? to piękne lasy i jeziora, ale także wzgórza morenowe oraz malownicze, morskie plaże. Na terenie województwa znajduje się 9 parków krajobrazowych i 2 parki narodowe (Słowiński Park Narodowy oraz Bory Tucholskie). Jednak nie tylko przyroda może stać się tematem zgłaszanych do konkursu zdjęć ? krajobraz to także pejzaż o charakterze kulturowym, który zmieniał się pod wpływem działalności człowieka. A takich miejsc na Pomorzu nie brakuje.

Terminy i warunki uczestnictwa

Zdjęcia należy przesyłać lub dostarczyć osobiście do 9 listopada 2017 r. na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Departament Środowiska i Rolnictwa, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk z dopiskiem ?Konkurs fotograficzny Krajobrazy !Pomorskie". Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci odbitek na papierze fotograficznym o wymiarach 20 x 30 cm oraz na płycie CD lub DVD w postaci plików JPEG (minimalna wielkość obrazu to 2395 x 3508 pikseli).

Najlepsze prace konkursowe zostaną zamieszczone na stronie internetowej urzędu oraz będą wykorzystywane w formie wystaw podczas różnych wydarzeń związanych z ochroną przyrody i dziedzictwa kulturowego województwa pomorskiego. Zostaną przyznane 3 nagrody główne oraz wyróżnienie:

  • I miejsce ? 700 zł brutto,
  • II miejsce ? 600 zł brutto,
  • III miejsce ? 500 zł brutto,
  • wyróżnienie ? 300 zł brutto.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 21 dni od dnia upływu terminu nadsyłania fotografii. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej pomorskie.eu oraz pomorskieparki.pl, a zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo.

Zobacz: regulamin konkursu fotograficznego Krajobrazy !Pomorskie

Pobierz: karta zgłoszeniowakarta zgłoszenia dla osoby niepełnoletniej

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions