Konkursu Talentów - "Talent dla Wspólnoty"

Fundacja "Wiem i Umiem" zaprasza do aktywnego udziału w Projekcie Konkursu Talentów - "Talent dla Wspólnoty". Konkurs przeznaczony jest dla każdego młodego człowieka, który uczy się w szkole podstawowej, ponadpodstawowej lub w systemie edukacji domowej. 
 
Kategorie Konkursowe
  1. TALENTY NAUKOWE ? osoby, które poszerzają swoją wiedzę z jakiejś dziedziny, dużo czytają, mają żyłkę badawczą, rozwiązują zadania, programują, majsterkują, tworzą własne wynalazki itp.
  2. TALENTY ARTYSTYCZNE ? osoby pasjonujące się sztuką i posiadające uzdolnienia twórcze (muzyka, taniec, plastyka, literatura, film i inne dziedziny).
  3. TALENTY SPOŁECZNE ? wolontariusze, aktywiści, młodzi liderzy i organizatorzy, harcerze, animatorzy, początkujący biznesmeni ? wszyscy, którzy lubią i potrafią współpracować z innymi i animować działania społeczne.
  4. TALENTY SPORTOWE ? amatorzy uprawiający różnorakie dyscypliny sportowe, angażujące ciało i umysł oraz młodzi ludzie interesujący się zdrowym stylem życia i propagujący go w otoczeniu.
  5. ŁOWCY TALENTÓW ? przy własnym zgłoszeniu można również zaproponować do nagrody kogoś, kto pomaga innym odkryć swój potencjał, np. rodzica, trenera, nauczyciela, wychowawcę.
Zgłoszenia na stronie:

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions