Program Edukacja w ramach Programu Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, pełniąca rolę Operatora Programu Edukacja, będzie prowadziła nabór wniosków do nowego projektu.  Jest to Program Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021.

Jego celem jest zmniejszanie różnic ekonomicznych i społecznych w obrębie Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz wzmacnianie stosunków dwustronnych pomiędzy Polską, a Islandią, Liechtensteinem i Norwegią w obszarze edukacji.

Jednocześnie Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji informuje, że 5 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbędzie się konferencja inaugurująca wdrażanie Programu Edukacja.

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie www.education.org.pl w zakładce Aktualności      i Wydarzenia.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji podejmie działania służące nawiązywaniu partnerstw pomiędzy polskimi beneficjentami i instytucjami pochodzącymi z Państw-Darczyńców. Planowane inicjatywy, finansowane ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej, dedykowanego dla Programu edukacja, to:

  • seminaria kontaktowe,
  • wizyty przygotowawcze.

Pierwsze z planowanych seminariów kontaktowych odbędzie się 9-11 kwietnia br. w Gdańsku.
Już wkrótce na stronie Programu www.education.org.pl, w zakładce Aktualności i Wydarzenia uruchomiona zostania rejestracja na to wydarzenie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do odwiedzenia strony projektu : www.education.org.pl oraz prosi o bezpośredni kontakt z pracownikami Zespołu Programu Edukacja:

  • pod nr tel. 22 46 31 650 lub
  • mailowo:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.