explory1 września został uruchomiony nabór projektów do Konkursu Naukowego E(x)plory. Organizatorem konkursu jest Fundacja Zaawansowanych Technologii z siedzibą w Warszawie. Główną ideą E(x)plory jest wspieranie zdolnych, młodych naukowców w realizacji innowacyjnych projektów naukowych. 
E(x)plory to konkurs naukowy dla młodzieży w wieku 13-20 lat, do którego można zgłaszać pomysły z różnych dziedzin naukowych. Udział w konkursie jest bezpłatny. Na projekty organizatorzy czekają do 31 grudnia 2017 roku.
kprm dobrzechow 4 150x150W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Minister Edukacji Anna Zalewska zapowiedziała, że obecny rok szkolny 2017/2018 będzie ?Rokiem dla Niepodległej?. MEN od kilku lat nadaje hasła przy okazji kolejnych inauguracji roku szkolnego, aby w ten sposób zwrócić uwagę na ważne idee i problemy związane z edukacją.
 
  

W związku z obchodami 65-lecia swojej działalności Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku zaprasza na międzynarodową konferencję pn. Szkoła empatii, dialogu i inspiracji. Konferencja odbędzie się 25 września 2017 r. w godz. 9.00-15.30 w Instytucie Pedagogiki UG.  więcej informacji

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.